Sinem Yazıyoor Editörü

NBA Yıldızlarını ve Basketbol Keyfini TV8’de İzle

eklendi

Acun Ilıcalıdan bir atılım daha! Artık TV8 ekranlarından NBA maçlarını izleyebileceksiniz. Sosyal hesaplarından Basketbol maçlarını izlemeyi seven izleyicilerine NBA maçlarının TV8 ekranlarında yayınlanacağını duyurdu. 

Sizleri Ekrana Kilitleyecek!

NBA sayısız maç ile ekranlarda basketbola doyacak bir 2016-2017 sezonu başlamaktadır. Birbirinden çekişmeli maçların yer aldığı NBA ligi altık evinizde koltuklarınıza yaslanarak izlenebilecektir. Daha önce birçok hizmet ile sporseverleri ekrana kilitleyen Acun Ilıcalı NBA ile de gecenin geç saatlerine kadar hatta sabahın ilk ışıklarında oynanan NBA maçları ile ekrana kilitleyecek.

TV8'de NBA Heyecanı

Los Angeles Lakers’tan Miami Heat’e, Boston Celtics’ten Philadelphia’ya, Golden State Warriors’tan Chicago Bulls’a kadar bütün NBA takımlarını izleyebileceksiniz. Ayrıca en sevilen NBA yıldızları Kevin Durant, Dwyane Wade, Kobe Bryant, Paul George ve Kyle Lowry gibi yıldızlarda artık ekranlarınızın başında olacak onları istediğiniz zaman izleme fırsatı bulabileceksiniz. TV8’i takip etmeye başlayın ve 2016-2017 sezonu NBA maçlarını kaçırmayın. Haftanın her günü 7 gün 24 saat TV8 ekranlarında NBA maçları keyfini bulabileceksiniz. Tuttuğunuz NBA takımının maçlarını artık sabırsızlıkla bekleyecek ve maç günü geldiğinde doyasıya izleyebilirsiniz. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol