Sinem Yazıyoor Editörü

Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili Yeniden Bir Arada

eklendi

Bilindiği gibi Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik geçtiğimiz sene nikah masasına oturmuş ve evlenmişti. Ancak çiftin evliliği uzun sürmemiş ve çift altı ay sonra boşanmıştı. Ancak alınan duyumlara göre Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili çifti ilişkilerini yeniden gözden geçirerek birlikte olma kararı aldı.

Haber spikeri Nazlı Çelik ve işadamı Serdar Bilgili belirli bir süre ayrı kaldıktan sonra yeniden bir araya geldi. Genç çift, bundan önceki akşam Arnavutköy'deki bir mekanda birlikte görüntülendi. Çift mekanda el eleydi.

Evlilikleri 6 Ay Sürdü

Beşiktaş'ın eski başkanlarından birisi olan Serdar Bilgili ve haber spikeri olan Nazlı Çelik, geçtiğimiz yıl nikah masasına oturarak evlenmişlerdi. Ancak birbirlerini severek evlenen çiftin evliliği uzun sürmedi ve çift altı ay sonra boşanma kararı alarak boşandı. Çift Eylül ayında boşandı ancak şimdilerde ilişkilerine yeniden şans verme kararı aldı. Çifte birlikte görüntülendikten sonra mekan çıkışında bazı sorular soruldu ancak çift gazetecilerin sorduğu soruları yanıtsız bırakarak mekandan hızlıca ayrıldı. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol