Yaziyoor Yazıyoor Editörü

Nasıl Daha Fazla Su İçeriz?

Nasıl Daha Fazla Su İçeriz?

İnsan vücudu birey, cinsiyet ve yaş gibi durumlara göre farklılık göstererek fakat en az %50 oranında su ile oluşur. Bebek ve çocuklarda daha fazla olan bu su oranlaması yaşınız ilerledikçe azalma gösterir.

 

Genel olarak bahsedilecek olursa vücudumuzun tüm organlarının düzgün, düzenli ve sağlıklı opsiyonlarda çalışabilmesi için belirli oranlarda suya ihtiyacı vardır. Şayet olmazsa organlarınız yaşamsal fonksiyonlarını sürdüremezler.


 Biz de bu yaşamsal önem taşıyan suyu bedenimizde olabildiğince bulundurmalı ve sağlığımızı organlarımızın düzenini sağlamaya çalışırız elbette fakat çoğu zaman tempo, yoğun yaşam yada alışkanlık olmama gibi durumlardan es geçeriz. Nasıl Daha Fazla Su İçeriz, sorusuna verilecek cevap tamamen kendinizle ilgilidir. Size suyu anımsatabilecek objeleri gündelik hayatınızda gözünüze çarpar nitelikte yaşam alanlarınıza yerleştirmeniz buna yardımcı olacaktır. Bir de mutlaka bir matara, kişiye özel su şişesi taşımanız gerekir. Yanınızda taşımak da durumu size hatırlatmaya yardımcı olacaktır.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol