Sinem Yazıyoor Editörü

Müziğin Divası Tatilde

eklendi

Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy Bodrum’un Cennet Koy’larını gezerken beş yıllık birlikteliğe sahip olduğu sevgilisinin annesi, Şehnaz Demirsat Yılmaz ve dostları ile birlikte magazinlere görüntü verdi.

Kayınvalidesi ile Birlikte

Denize girmek için gözden uzak koyları tercih eden Bülent Ersoy kayınvalidesi Şehnaz Demirsat Yılmaz tarafından elerliyle beslenirken görüntülenmiştir. Diva Bülent Ersoy kendisinden otuz sekiz yaş küçük olan erkek arkadaşı ile birlikte yaklaşık beş yıllık bir ilişkiye sahip. Bülent Ersoy, Berk Yılmaz ve kayınvalidesi ile birlikte Yalıkavak limanından demir alarak hareket etti. Denizin ve güneşin keyfini çıkartmak ve tatil yapmak amacı ile gözlerden uzak yerleri tercih etti. Birçok adayı ziyaret eden çiftin mutlulukları kameralardan kaçmadı. Bülent Ersoy’un renkli kişiliği birçok basın mensubu tarafından bilinmektedir. Kıyafetleriyle daima gündemden düşmeyen Diva Bülent Ersoy yeni kıyafeti ile yine göz kamaştırıyordu.

Keyfi Yerinde!

Renkli ve iddialı renkleri tercih eden Ersoy havai kıyafetleri ve rahat tavırları ile magazincilerin karşısına çıktı. Bülent Ersoy’un keyfinin hayli yerinde olduğu gözlerden kaçmayan detaylar arasında. Bir hafta tatil yapan Ersoy’un yarın İstanbul’a dönmesi bekleniyor.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol