Sinem Yazıyoor Editörü

Muslera Konuştu 'Bavulumu Toplar Giderim'

eklendi

2011 yılında Galatasaray’a geldiğinde bir kısım insanın burun kıvırdığı ve istemediği Fernando Muslera burada geçirdiği 6 sene içinde taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmış ve elde edilen başarılarda en büyük pay sahiplerinden birisi olarak kendisini kanıtlamıştır. 

Kulüp Dergisine Konuştu!

Şimdi bütün Galatasaraylıların “o olmasaydı ne yapardık” demesi kadar Galatasaraylı olmayanların da “ böyle bir kalecinin Galatasaray’da ne işi var” demesinin gururunu yaşayan ünlü kaleci büyük bir özgüven ve bir o kadar da büyük bir mütevazilikler ile kulüp dergisinin Eylül ayına konuştu.

"Bavulumu Toplar Giderim"

Kazandığı bunca başarıya rağmen hala başarıya aç olduğunu belirterek söze başlayan Muslera, Galatasaray’ın da her zaman büyük hedefler peşinde olmasının burada kalmasındaki en büyük faktör olduğunu dile getirdi. Bu sezon kurulan yeni takımın henüz istendiği düzeyde olmadığını belirten oyuncu, çok çalışarak taraftarın izlemekten zevk alacağı bir takım olacaklarının altını çizdi. İstanbul’da çok mutlu olduğunu da sözlerine ekleyen ünlü kaleci İstanbul’u ve Galatasaray’ı çok sevdiğini ve buradan ayrılmayı hiç düşünmediğini açıkladı. Bunun yanında ancak Galatasaray hedeflerinden vazgeçer ve daha fazla başarı istemiyorum derse bavulunu toplayıp ülkesine döneceğini belirten Muslera, ben hala açım ve başarıya hiçbir zaman doymayan bir yapım var. Bugün Galatasaray artık kupa kazanmak hedefimiz değil dese, bavulumu toplar giderim ama Galatasaray'ın hedefi de her zaman başarı diye konuştu.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol