Sinem Yazıyoor Editörü

Murat Boz Hayranlarını Neden Kızdırdı?

eklendi

Son günlerde büyük aşk yaşayan Aslı Enver ile Murat Boz ilişkisinde sorun yaşandığı söylentisi gündemde. Murat Boz’un bir süre eski sevgilisi olan Eliz Sakuçoğlu’nun paylaştığı bir videoyu beğenmesi hayranları tarafından tepkiyle karşılandı. 

Aslı Enver ile Aralarında Sorun mu Var?

Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Banu Ilıcalı’nın düğününde yalnız görüntülenen Murat Boz’un yanında büyük aşk yaşadığı Aslı Enver’in olmaması dikkatleri çekmişti. Hayranları tarafından düğüne yalnız gelmesi ve iyi arkadaşım dediği Hadise ile samimi görüntüler vermesi Enver ile arasında bir problem olduğu yönünde yorumlandı. Yayınlanan fotoğraflar sonrasında Murat Boz’un hayranları sosyal medyada ayrılık rüzgârlarının estiğini dile getiren yorumlarda bulundular. Her iki taraf da ayrılık haberlerini paylaştıkları yorumlarla yalanlaması ise hayranlarının rahat nefes almasını sağladı. 

Eski Sevgilisinin Videosunu Beğendi

Bu olayın hemen ardından Murat Boz’un eski sevgilisi olan Eliz Sakuçoğlu’nun paylaştığı bir videoyu beğenmesi yine akıllara ayrılık sorusunu getirdi ve yapılan bu beğeni hayranlarını kızdırdı. Murat Boz’un bir dönem uzun bir birliktelik yaşadığı manken, oyuncu ve tasarımcı olan Eliz Sakuçoğlu’nun bir ay önce yayınladığı paylaşımı beğenmesi ve Sakuçoğlu’nun twitter hesabını mercek altına alması hayranları arasında öfkeye sebep oldu. Hayranlarının yoğun eleştirisi üzerine Murat Boz, yaptığı beğeniyi geri çekmek durumunda kaldı. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol