Sinem Yazıyoor Editörü

Minibüse 41 Kişi Sığdırmışlar

eklendi

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran haber dün Tayland'da yaşandı. Tayland Bangkok'ta sıradan bir trafik kontrolü yaşanmaktaydı. Minibüsü durduran trafik polisleri sıradan kontrollerden farklı bir görüntü ile karşılaştı. Videoya çekilen görüntüler sosyal medyada da fazlasıyla ilgi gördü. Sosyal medyada da yapılan yorumların ardından şaşırtan olay haber sitelerinde de yer almaya başladı.

Kapasitesi 16 Kişilik

Dün sıradan trafik kontrolünün olduğu Tayland'da garip bir olay yaşandı. Trafik kontrolü sırasında bir minibüs durduruldu. Minibüs dışarıdan oldukça kalabalık görünmesi trafik polislerinin dikkatini çekmişti. Minibüs durdurulunca trafik polislerini oldukça şaşırtan olay yaşandı. Minibüs normalde 16 kişilik yolcu kapasitesine sahipti.

Bir Minibüste 41 Kişi

Fakat minibüsün içinden toplamda 41 kişi çıkmayı başardı. Yolcuların 16 kişilik minibüse 41 kişi olarak nasıl sığabildikleri hala merak konusu. Özellikle sosyal medyada durum bir hayli komik hale gelince video kısa sürede yayılmaya başladı. Trafik polislerinin şaşkınlığını videoyu izleyenlerde yaşayınca video paylaşımı da artmaya başladı. Olayın ardından minibüs şoförüne de yasal işlem başlatıldı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol