Sinem Yazıyoor Editörü

Milli Yıldız Arda Turan İle Röportaj

eklendi

Milli gurur olarak bilinen şu an Barcelona formasını terleten ünlü futbolcu Arda Turan ile yapılan röportajda eski takımı ve futbol hayatına başladığı ilk olarak bilinen Galatasaray için “İnşallah Şampiyon oluruz” ifadesini kullandı. 

Hiçbir Maçını Kaçırmıyorum!

Galatasaray’ın hiçbir maçını kaçırmadığını ifade eden milli yıldız formda olduğunu ve Barcelona takımında oynamaya hazır olduğunu belirtti. Şampiyonlar ligini kazanma hedeflerinin bulunduğunu belirten Arda ayrıca Dünya Kupasında da elinden geleni yapacağını kazanmaya hedeflendiklerini belirtti. Arda yaptığı açıklamada Barcelona’daki ön 6 mevkiinin hepsinde oynayabileceğini belirtti. Hayallerini yüksek olduğunu söyleyen Arda öncelikle Şampiyonlar ligi kupasını ve Dünya Kupasını almak istediğini söyledi. Antrenmanlarına akşamları da devam ettiğini belirten Arda iyi bir performans sağlamak için sürekli çalıştığını söyledi. 

Futbolu Yönetmek İstiyorum!

Arda Lig TV’deki röportajında bunların dışında çok hayali olduğunu ve zamanı geldiğinde futbol oynamayı bırakarak futbolu yönetmek istediğini yani teknik direktör olmak istediğini söyledi. Arda ayrıca eski takımı Galatasaray ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Özellikle yeni ligin oldukça zor olacağını belirten Arda Galatasaray’daki yeni transferler ve eski oyuncuların formda olduklarını ve oynadıkça daha iyi olacaklarını söyledi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol