Sinem Yazıyoor Editörü

Milli Arayı Fırsat Bilen Caner Erkin, Şükran Ovalı İle Tatile Çıktı

eklendi

Asena Atalay ile birliktelikleri sona erdikten sonra Şükran Ovalı ile birlikte olmaya karar veren milli futbolcu Caner Erkin, Dünya Kupası eleme maçları nedeniyle verilen milli arayı fırsat bilip sevgilisiyle birlikte tatile gitti.

Aradığı Aşkı Bulmuş Gibi!

Flaş bir transfer sonucu Fenerbahçe'den İtalya'nın İnter takımına transfer olan Caner Erkin, burada kısa bir süre geçirdikten sonra tekrardan ülkeye döndü. Beşiktaş kulübüne transfer olan Caner Erkin, Şükran Ovalı ile birlikte de aradığı aşkı bulmuş gibi görünüyor.

Ailesiyle Tanıştırdı!

Gelen haberlere göre yıldız futbolcu, sevgilisini ailesiyle de tanıştırdı. Çiftin yakın bir zamanda dünya evine girmesi bekleniyor. Milli maç arası nedeniyle sevgilisiyle tatile çıkan Caner Erkin, tatilde çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaştı.

Fotoğraflarına Beğeni Yağıyor!

Caner Erkin ile birliktelikleri sona erdikten sonra maddi ve manevi anlamda büyük sorunlar yaşayan Asena Atalay'ın ise psikolojik tedavi gördüğü belirtilmişti. Büyük paralar batıran Asena Atalay'ın çok zor günler geçirdiği öne sürülmüştü. Caner Erkin ve Şükran Ovalı çiftinin sosyal medya üzerindeki fotoğrafların herkes tarafından görülmesi ile birlikte, Asena Atalay'ın daha çok kahrolacağı yönünde yorumlar da yapılmaya başlandı.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol