Sinem Yazıyoor Editörü

Messi'nin Sakatlığı Arda'ya Yaradı

eklendi

Dünyanın en iyi futbol kulüpleri arasında gösterilen Barcelona da forma giyen milli futbolcumuz Arda Turan, sezona çok iyi bir başlangıç yapmasına karşılık yedek kalma korkusuyla karşı karşıya.Dünyanın en iyi futbolcularından olan Neymar ve Messi ile aynı bölgede forma savaşı veren milli yıldız, Neymar'ın olimpiyatlar ve Copa Amerika da forma giymesi ile ön plana çıkmıştı.

İspanyol Basını Arda'yı Övüyor!

Olimpiyatlar ve Copa Amerika'nın tamamlanmadı ile tekrardan takımına dönen Neymar, antrenmanlara başladı bile. Neymar'ın geri dönmesi ile bile kendisine yedek kulübesi yolu görülen Arda'nın son anda bir diğer dünya yıldızı Messi'nin sakatlanması ile birlikte sahadaki yerini koruyacağına inanılıyor. İspanyol basınında kendisinden övgü ile bahsedilen yıldız futbolcumuz için Messi'nin sakatlanmasının da formasını kaptırmasına engel olacağı ve resitallerine devam edeceği şeklinde haberlere konu olan Arda, Barcelona'nın Alaves maçında ilk 11 de başlamasına kesin gözü ile bakılıyor.

Messi'yi Aratmaz!

Aynı şekilde yayınlanan haberlerde yıldız futbolcumuzun takımın her bölgesinde başarı ile görev yapabildiği ve Messi gibi bir süperstar'ı Alaves karşısındaki maçta aratmayacağı görüşü hemfikir. Üstelik,teknik direktör Enriquenin'de oyuncusunu bu maç için özel olarak hazırladığı basında yer alan haberler arasında. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol