Sinem Yazıyoor Editörü

Messi’nin Sakatlığı Arda Turan’a Yaradı

eklendi

Barcelona’nın ünlü futbolcusu altın ayaklı adam Lionel Messi yaşadığı üzücü sakatlık sonucu üç hafta yeşil sahalardan ayrı kalacak. Barcelona’nın ünlü yıldızın sakatlığı ile ilgili yapılan açıklamada, dünyaca ünlü yıldızın üç hafta sakatlığı nedeniyle dinlenmesi gerektiği, teknik adam tarafından açıklandı. La Liga maç’ının 1-1 sonuçlanmasının ardından sakatlık yaşayan Lionel Messi’nin sağ bacağının arka tarafında oluşan kas yırtılması sonucu en az üç hafta maçlardan uzak kalacak.

Messi Yoksa Ne Olacak?

Lionel Messi’nin sakatlığı ardından açıklama yapan teknik adam Luis Enrique yoğun maç dönemine girildiği ve Messi ile Barcelona’nın çok güçlü olduğunu vurguladı. Ayrıca Messi olmadan zor bir dönemden geçeceklerini bildiren teknik adam Messi’nin yokluğunun sahalara ve futbola yansıyacağını söyleyerek şunları ekledi. Messi’siz de çok güçlü olacaklarını ve ayakta durmak zorunda olduklarını dile getirdi.

Bu Durum Arda Turan'a Yaradı!

Messi’nin sakatlanması ardından ünlü Türk futbolcu Arda Turan'a forma veren teknik adamın bu üç haftada Messi’nin yokluğunda kimlere forma vereceği merak konusu oldu. La Liga maçında forma giyen Arda Tura’nın Messi’nin yokluğunda forma giyme şansı yükseliyor.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol