Sinem Yazıyoor Editörü

Merakla Beklenen İphone 7'nin Türkiye Fiyatı Belli Oldu

eklendi

Apple firmasının üretime sunduğu ilk andan itibaren satın alma rekorları kuran İphone serisinin son üyesi İphone 7'nin Eylül ayının 7 sinde bir lansman toplantısında açıklanacağı belirtiliyor. Apple firmasının amiral gemisi olacak olan ve özellikleri sır gibi saklanan telefonun satış fiyatları konusunda ise sızan bilgiler bulunmaktadır.

Farklı Kullanım Tarzı Sunacak

Önceki telefonlarında olduğu gibi bu seri ile de yeni ve farklı bir kullanım tarzı sunması beklenmeyen telefonun dış görünüşü ve kamera gibi fiziksel özellikleri merak ediliyor. İOS 10 işletim sistemi yüklü bir biçimde alıcılarının huzuruna çıkarılacak İphone 7'nin fiyatının ortalama olarak 3800 Türk Lirası olması bekleniyor.

Apple Firmasının Son Gözdesi!

Apple firmasının son gözdesi olacak telefonu merakla bekleyen insanların, bu telefonu alabilmek için de dünyanın her yerinde kuyruk oluşturması bekleniyor. Satışa çıkardıkları diğer serilerde bu hep böyle olmuş ve haberlere konu olduğunu hatırlıyoruz. İphone 6 serisini çıkardıktan sonra yeni bir seri çıkarmayan ve sadece bu zamana kadar çıkarmış olduğu İphone 6 serisini güncelleyip 6s olarak piyasaya süren Apple firmasının piyasaya sürdüğü son telefon ise İphone 5'in yenilenmiş hali İphone SE konumundadır.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol