Sinem Yazıyoor Editörü

Melih Gökçek Sert Çıktı!

eklendi

15 Temmuz darbe girişiminin ardından neredeyse bütün ülke çapında görevden alınmaların olduğu bir dönemde gündeme bomba gibi düşen Melih Gökçek'in görevden alınma haberlerinin ardından açıklama yapmak durumunda kalan Gökçek, Kendisinin Fetullah Gülen Terör Örgütü ile herhangi bir bağlantısının bulunmadığını aksine bu örgütle mücadele ettiği için bu tarzdaki haberlerin çıkarıldığını iddia etti. 

"Kripto Fetöcüler"

Sözlerine onların ayaklarına bastığım için,canlanırını acıttığım için böyle bir durumla karşı karşıyayım. Benim görevden alınacağım hakkında haber çıkaranlar da bunlardır. Bu şekilde haberler ile algı yönetimi oluşturmaya çalışıldığını belirten Gökçek bunlar için ''kripto fetöcüler''nitelendirmesinde bulundu. 

"İftira ile Adım Atamazsınız"

Kendisi ile birlikte milli kadroların ve karar alıcı kesimlerin de yıpratılmaya çalışıldığı iddialarında bulunan Melih Gökçek, kendilerini karalayanların hiçbir belgeye dayanak sunmadan yalnızca bir yıpratma politikası izlendiğini ve bunlara karşı her zamanki gibi reaksiyon göstereceğini dile getirdi. İftira ile adım atamazsınız, bunlar size Gökçek nasihati, demedi demeyin haddinizi bilin şeklinde bir söylem ile de konuşmasını sonlandırdı. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol