Sinem Yazıyoor Editörü

Mehmet Demirkol: Beşiktaş'tan Ayrılan Mario Gomez Pişman Olduğu İçin Geri Dönebilir

eklendi

Ünlü futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir spor programında Beşiktaş takımında forma giyen ve takımdan ayrılma kararı alan Mario Gomez'in pişman olduğunu dile getirdi. Demirkol aynı zamanda ben olsam devre arasında zaman kaybetmeden deneyimli futbolcuyu geri alırım cümlesini kullandı.

Gomez Bin Pişman!

Yaptığı açıklamaların üzerine Fuat Akdağ'ın nereden biliyorsunuz sorusuna ise Demirkol, bizler gazeteciyiz farklı kaynaklardan bilgiler alıyoruz şeklinde cevap vererek açıklamalarına devam etti. Mehmet Demirkol Gomez'in transferinden sonra pişman olduğunu ve Beşiktaş takımına yeniden dönmek isteyeceğini iddia etti. Mehmet Demirkol normal şartlarda takımdan ayrılan bir oyuncunun yeniden Beşiktaş'a dönme ihtimalinin az olduğunu ancak Gomez için aynı şeyin geçerli olmadığını ve Beşiktaş kulübünün de istemesi durumunda devre arasında Gomez'in yeniden alınabileceğini söyledi.

Gomez'in Takıma Dönmesi Daha Faydalı Olacaktır!

Demirkol, Gomez'i satarak kazanılacak olan 4.5 milyon Euro'yu almak yerine Gomez'in yeniden takıma dönmesinin takım için çok daha faydalı olacağını ve Gomez'in geçen sezon iyi bir başarı göstererek gol kralı olduğunu sözlerine ekledi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol