Sinem Yazıyoor Editörü

Mehmet Demirkol, Arda Turan İle Selçuk İnan'ın Kavga Ettiğini Söyledi

eklendi

Ünlü futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, katıldığı programda geçtiğimiz günlerde Arda Turan ile Selçuk İnan'ın kavga ettiğini belirtti. 

İlginç Bir İddaa!

Geçtiğimiz hafta NTV ekranlarında yayınlanan "Spor Servisi" isimli programda dikkat çeken açıklamalarda bulunan Demirkol, Fatih Terim, Selçuk İnan ve Arda Turan arasında yaşanan tartışmaya dikkat çekti. Mehmet Demirkol, iki futbolcunun birbirleri ile kavga ettiklerini de açıkladı. 

Sorun Emre mi?

Demirkol, Arda Turan'ın prim için Fatih Terim'in yanına gittiğini belirterek Burak için görüştüğünü dile getirdi. Açıklamalara göre Arda Turan bunu takımdaki birçok kişi için de yapıyor. İddialara göre Selçuk İnan takımdaki bir galericiye çeşitli açıklamalarda bulunuyor. Emre Belözoğlu ile ilgili bu söylentiler Arda'nın kulağına geliyor ve Arda ile Selçuk büyük bir tartışmanın içerisine giriyor. Ayrıca Mehmet Demirkol duyduğu iddiaları da programda açıkca belirtti. Bunlardan birisi de Arda Turan'ın takımla ilgili Fatih Terim'e yaptığı önemli açıklamalar. İddiaya göre Arda Turan, Fatih Terim'e milli takımın teknik direktör takımı değil, yıldızlar takımı olduğunu söyledi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol