Sinem Yazıyoor Editörü

Mariah Carey'den İddialı Pozlar

eklendi

Son zamanlarda yaptığı açıklamalar ile gündemde olan ve yaptığı birçok şey sosyal medyada ses getiren başarılı Amerikalı şarkıcı, son olarak küvette verdiği pozlar ile tüm ilgiyi üzerine çekti. 46 yaşındaki başarılı şarkıcı, birçok kişinin yorumlarına aldırış etmeden oldukça iddialı olan pozlarıyla binlerce beğeni almayı başardı. 

İnsanların Ne Düşündüğü Umurumda Değil!

Eleştiren de var güzel bulan da diyerek açıklama yapan Carey, insanların ne düşündüğü umurumda değil ben böyle mutluyum ve bu şekilde davranmak istiyorum diyerek açıklamasına ekledi. Birçok seven kişi tarafından, cesaretinden dolayı övgü dolu sözler gelse de eleştiren kısım da bir o kadar fazlaydı.

Tamamen Çıplak!

Tamamen çıplak olan Mariah Carey, göğüslerini küvette olan köpükle kapatarak verdiği pozlar gerçekten öz güven istemektedir. Sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanan güzel şarkıcı, çok kısa sürede gündeme oturdu ve bütün sitelerde fotoğrafları yorumlanmaya başlandı. Bu şekilde olmasından dolayı mutlu olduğunu söyleyen Amerikalı şarkıcı küvet fotoğraflarında normal olmayan hiç bir durum yok, gayet normal bir fotoğraf diyerek sözlerine devam etti. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol