Sinem Yazıyoor Editörü

Madonna'dan Donald Trump'ın Oğullarına Leopar Tepkisi

eklendi

Amerikalı ünlü pop sanatçısı Madonna, Amerika Birleşik Devletleri'nde başkanlık seçimi öncesinde Donald Trump'ın oğullarına ait olan bir fotoğrafı görünce büyük bir tepki gösterdi.

Madonna Ateş Püskürdü!

Cumhuriyetçi Parti'nin adayı olan Donald Trump, Madonna'dan bu seçimler için olumsuz bir not almış oldu. Donald Trump'ın oğullarının Afrika'da bir av sırasında çekilmiş olan fotoğrafları gören ünlü popçu Madonna, fotoğrafa adet ateş püskürdü.

''Hillary'ye oy vermek için bir başka neden!'' 

58 yaşındaki Amerikalı popçu, ateş püskürdüğü bu fotoğrafı İnstagram hesabı üzerinden tüm takipçilerine yayınladı. İlgili fotoğrafta Cumhuriyet Partisi adayı Donald Trump'ın Donald Jr ve kardeşi Eric'in Afrika'da bir av sırasında öldürdükleri leoparla birlikte görüntüleri yer almakta. Donald Trump'ın çocuklarına yönelik, ''Bu asil hayvanı öldürmek zorunda mıydınız?'' şeklinde bir ifade kullanan Madonna, ''Hillary'ye oy vermek için bir başka neden!'' diyerek, seçimlerdeki rotasını da herkese göstermiş oldu.

Donald Trump ve Çocuklarından Bir Açıklama Bekleniyor!

Olayla alakalı olarak henüz Donald Trump ya da çocukları Donald Jr ve Eric'ten herhangi bir açıklama gelmezken, Madonna'nın milyonlarca takipçisine yaptığı bu paylaşımın ardından, bir açıklama yapmaları bekleniyor. Bu durumun başkanlık seçimlerini nasıl etkileyeceği de merak konusu oldu.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol