Sinem Yazıyoor Editörü

Linet'in Evli Çıkan Nişanlısı

eklendi

Geçtiğimiz günlerde magazine bomba gibi düşen bir haberdir. Bildiğiniz gibi şarkıcı Linet evlenmek için hazırlıklar yaptığı Fransız Sevgilisi ile yakında evlenecekti. 5 Mart olarak tarih alan çift Paris'te evlenme planları yapıyordu. 

2 Yıl Önce Boşandığını Söyledi!

Laurent Zalmonovic adındaki Fransız vatandaşı olan kişiyle hayatını birleştirmek üzere olan Linet 'iyi olabilmek mümkün değil' olarak açıklama yaptı. Zalamovic 6 yıllık evli ve 2 çocuk babası bir iş adamıdır. Linet'e 2 yıl önce boşandığını söylemiştir. İlişkilerinin en güzel olduğu dönemde evlenmeye karar veren çift 1.5 yıldır birliktelerdir.

Linet Sinirlendi!

Duyduğu bu haberle şok içerisinde kalan Linet oldukça üzgün, çünkü 1.5 sene boyunca kandırılmıştır. Laurent Zalamovic Fransa'da eşi ve çocukları ile birlikte yaşamaktadır. ' çocuğum var fakat 2 yıl önce boşandım diyerek Linet'i kandırmıştır. Bu yalanının ortaya çıkmasıyla aralarında birçok olay olmuş ve şiddetli bir şekilde ilişkilerine son vermişlerdir. Linet 'hayatımın şokunu yaşadım, kendime nasıl gelirim bilemiyorum' şeklinde yaptığı basın açıklamasında çok üzgün olduğu dile getirmiştir. Evlenmeyi düşündüğüm adamın bana böyle bir şey yapmasını kaldıramıyorum diyen Linet sakin olamadığını dile getirmiştir.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol