Sinem Yazıyoor Editörü

Kurtlar Vadisi Pusuya Yeni Dönemde Yeni Oyuncu

eklendi

Kurtlar Vadisi Pusu Türkiye'nin en çok izlenen dizisi olmakla birlikte 15 Ocak 2003 ten bu yana ekranlarda olmaya devam ederek başarıdan başarıya koşuyor. Yıllardır pek çok kanal değiştirmiş fakat hala çok fazla izleyiciye sahip olan Kurtlar Vadisi Pusu’nun kadrosuna yeni bir oyuncu ekleniyor. 

Uğur Pektaş Diziye Dahil Olacak!

Daha önce Arka Sokaklar adlı dizide uzun süre rol alan Uğur Pektaş ile dizi yönetmenim el sıkışarak anlaştığı söyleniyor. Gürkan Uygu'nun dizden ayrılmasının ardından yeni bir soluk aranan dizide hareketli günler yaşanacağına benziyor. 

Uğur Pektaş Kimdir?

Arka sokaklar adlı dizide adından çok söz ettiren ve geçmiş yıllarda Gamze Özçelik ile hem rol arkadaşı hem evli olan Uğur Pektaş Kurtlar Vadisi Pusu’da da gönülleri fethetmeye devam edeceğe benziyor. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı Survivor ile üne kavuşan Uğur Pektaş başarısı ve çok çalışması ile daha iyi rollerle ve daha yeni projelerle sık sık karşımıza çıkacağa benziyor. 

Geçmiş dönemlerde reyting tablolarını altüst eden diziye yapılan oyuncu değişikliği ile Eylül ayında ekranlarda olmaya devam ediyor. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol