Sinem Yazıyoor Editörü

Kullandığı İlaçlar Unutkan Olmasına Neden Oldu

eklendi

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç yaklaşık 1 senedir MS tedavisi görmektedir. Ms hastalığı için kullanmış olduğu ilaçların yan etkisi nedeni ile unutkanlık baş gösterdiği bildirildi. Unutkanlığın çok sık bir şekilde tekrarladığı, bu nedenle Bodrum'da tatil yaparken yanındaki eşinin kısa bir süreliğine yanından ayrılması sonrası eşini garsonlara sordu.

Plajda Stres Atıyorlar!

Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughman Bodrum'um plajlarında görüntülendi. Yoğun bir konser temposundan sonra dinlenmek için kendini Bodrum'un güzel plajlarına ve denizine bırakan çift tatilini Bodrum'da devam ederek dinlenmekteler. Ünlü sanatçı Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughman serinlemek için denize girip eşinin yanına geldiği bir süre sohbet ettikleri ve sonra eşinin yanındaki şezlonga uzandığı görüldü. Ünlü sanatçı Serdar Ortaç eşinin yanında olmasına rağmen eşinin nerede olduğunu garsonlara sorduğu bildirildi.

Ms Hastalığı Devam mı Ediyor?

Serdar Ortaç'ın son zamanlarda yakalanmış olduğu MS hastalığı için kullandığı ilaçların yan etkisi nedeni ile unutkanlık sorunu yaşadığı ve bunun çok sık tekrarlandığı bildirildi.

Oysaki ünlü sanatçı Serdar Ortaç'ın eşinin yanında olması durumunda bile böyle bir tepki vermesi orada bulunanları oldukça şaşırttığı bildirildi. Ms hastalığının tedavisinde kullanılan ilaçların yan etkileri araştırıldığında hastaların unutkanlık içerisinde olabilecekleri bildirildi. 

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç'ın Chloe Loughman eşinin unutkanlık durumundan dolayı oldukça endişeli olduğu görüldü. Bu nedenle eşini hiç yalnız bırakmayarak her yere onunla birlikte gittiği belirtildi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol