Sinem Yazıyoor Editörü

Kriz Son Sürat Devam Ediyor

eklendi

Milli Takımlar Genel Direktörü Fatih Terim’in Barcelonalı yıldız Arda Turan’ı A Milli Takım kadrosuna almamasıyla başlayan kriz devam ediyor. Krizin sebebi yavaş yavaş gün ışına çıkmaya başlarken Arda’nın kadro dışı kalma sebebinin Fatih hocanın üzerine yelek atması olduğu iddiası ortaya atıldı.

Üstüne Yeleğini Attı!

Gündeme bomba gibi düşen kriz aslında sanıldığı gibi Fransa 2016 da değil, Euro 2016 öncesi A Milli Takımın Antalya kampında başladı. Antalya’da prim krizinin patlak vermesinin ardından ünlü yıldız herkesin gözü önünde kendisini oğlu gibi seven ve üzerinde çok ciddi emekleri olan hocasının üzerine antrenman yeleğini attı.

O Anda Bir Reaksiyon Göstermedi!

Bu olayın ardından Fatih Terim, Avrupa Şampiyonasını da göz önüne alarak o an Arda’ya herhangi bir reaksiyon göstermedi ve faturayı Euro 2016 sonuna bıraktı. Ağustos ayı sonuna Rusya ile oynadığımız özel maç kadrosuna alınmayan Arda ve diğer futbolcularla ilgili olarak açıklama yapan Terim, “Özür dilenmesi gereken merci ben değilim, saygısızlık bana değil, benim nezdim de Türk milletine yapılmıştır.” demişti.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol