Sinem Yazıyoor Editörü

Kraliçelerde Kaybeder

eklendi

Yılların eskitemediği bir güzelliğe ve performansa sahip olan, pop müziğinin kraliçesi unvanı tüm dünyada kabul görmüş olan, 58 yaşındaki Madonna eski eşiyle girdiği zorlu savaşı kaybetti. Dünya basınının gündemine oturan haberin ayrıntıları açıklandı.

Rocco Geri Dönmek İstemiyor!

Madonna'nın 2008 yılında boşandığı, 47 yaşındaki İngiliz oyuncu ve yönetmen olan eski eşi Guy Ritchie'nin 16 yaşında bir oğulları bulunmaktadır. 16 yaşındaki Rocco, geçtiğimiz 2015 yılının Aralık ayında annesiyle tartıştı. Tartışmanın yapıldığı zamanda, beraber turneye çıkmışlardı. Tartışman üzerine bulundukları Rebel Hearts turnesinden kaçarak, Londra'da yeni eşiyle yaşayan babasının yanına gitmişti. Yaşı ve düşünceleri dolayısıyla, oğlunun doğru karar veremediğini düşünen Madonna, 9 ay kadar önce eski eşine velayet davası açtı. Davanın bir başka seyri ise, Rocco'nun geri dönmek istememesiydi.

Babası Oğlumu Zehirlemiş!

Eğitimine Londra'da devam etmek isteyen Rocco, annesinin yanına dönmek istemediğini, net bir şekilde mahkemede belirtti. Bunun üzerine karar veren New York Mahkemesi, Rocco'nun babasının yanında kalması gerektiğini söylerken; davayı kaybetmesinin etkisinden çıkmayana Madonna; ''Babası oğlumu zehirlemiş.'' diyerek, dava sonucunu kabul etmek zorunda kaldı.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol