Sinem Yazıyoor Editörü

Köylüye Güvenmedi Mezarını Bahçesine Yaptı

eklendi

Amasya'nın Taşova ilçesinde yaşayan Durmuş Eser 72 yaşındaydı. Köydeki diğer komşuları ile bazı nedenlerden dolayı anlaşmazlık yaşadı ve bunun büyük nedeni ise içme suyu oldu. 

Köylüye Güvenmiyorum!

Sağlık sorunları yaşadığı bilinen Durmuş Er, sular kesildiğinde evime bidonlarla su taşıdım, hiç kimse bana yardım etmedi demiş köylülere güvenmiyorum diyerek eklemiştir. Bu nedenle kendi mezarını evinin bahçesine kendisi yapmıştır. Mezarına doğum tarihini yazmıştır fakat ölüm tarihi kısmını boş bırakmıştır. 

Zaman Zaman Mezarına Gidiyor!

Zaman zaman mezarına giderek yanın bekleyen Durmuş Eser, şuanda da sağlık sorunları yaşıyor. Muhabirlere yaptığı açıklamada, köy halkına içme suyu nedeniyle kıstığını söylemiştir. Beni günlerce susuz bıraktılar diyerek ekleyen Eser, onlarla mahkemelerinin olduğunu da söylemeden edemedi. Eser vasiyetini yazmıştır ve arkadaşına vermiştir. Öldüğü gün, cenazesinde vasiyetinin okunacağını belirmiştir. Köylü bu durumu çok şaşkın karşıladı ve bu mezarı ne amaçla yaptığını anlamadık demiştir. Kendi mezarını hazırlamaktan oldukça mutlu olan Durmuş Eser, kendi mezarını kazmak kimseye nasip olmaz demiştir. Birçok kişi tarafından bu durum yadırganmıştır fakat Eser, halinden oldukça memnun.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol