Sinem Yazıyoor Editörü

Kosova 1 Puan İçin Savaşacak

eklendi

2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde Türkiye ile I grubunda yer alan Kosova, sıradaki maçını grubun favorilerinden Hırvatistan'a karşı oynayacak. Kosova Futbol Federasyonu'nun yeni başkanı olan Vokrri, maç öncesi birtakım açıklamalarda bulundu. Hırvatistan karşısında sahadan 1 puanla ayrılmaya çalışacaklarını söyleyen Vokrri, 1 puan almaları halinde Türkiye'nin bir hayli rahatlayacağını söyledi.

Göreve Yeniden Geldiği İçin Çok Mutlu!

Dün yapılan kongrede yeniden Futbol Federasyonu Başkanı seçilen Fadil Vokrri, göreve yeniden getirildiği için çok mutlu olduğunu söylerken, şuan için sadece Dünya Kupası Elemeleri'nde Hırvatistan ile oynayacakları maça odaklandıklarını belirtti.

1 Puan Almamız Durumunda Türkiye Rahatlayacak!

Kosova'nın da yer aldığı I grubunun iki favorisinin Türkiye ve Hırvatistan olduğunu belirten Fadil Vokrri, Hırvatlardan 1 puan almaya çalışacaklarını belirtti. Fadil Vokrri, Hırvatlardan 1 puan almaları durumunda Türkiye'nin bir hayli rahatlayacağını belirtti. 

Terim'in Çalışma Sistemini Çok İyi Biliyorum!

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'in çalışma sistemini çok iyi bildiğini söyleyen Vokrri, Terim'in grubun ilk maçlarında kadroya davet etmediği Arda ve diğer isimleri, bir sonraki maçlarda tekrardan kadroya davet edeceğinden şüphe duymadığını belirtti.

Maç Arnavutlukta Oynanacak

Ayrıca Kosova Mili Takımı'nın stadındaki onarım nedeniyle Hırvatistan maçı Arnavutluk'ta oynanacak.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol