Sinem Yazıyoor Editörü

Korkularınızı Nasıl Yenebilirsiniz?

eklendi

İnsanlar korkularının üzerine gitmek yerine onlardan kaçmayı tercih ederler. En büyük korkularımız aslında bizim en güçlü yapımızı belirliyor. Korkularınızı Nasıl Yenebilirsiniz? 

Onların üstüne giderek, güçlü ve emin adımlarla ilerleyerek. Korkularımız aslında bilinç altımızın yapmaya zorlandığı şeyleri bizim daha çok gözümüzde büyütüp onlardan vazgeçmemizi asla yapamayacağımızı sürekli olarak düşündürür.

Fakat korkularıyla yüzleşemeyen insan ne kadar cesur olabilir ki.. Hayatta hiçbir şeyin kolay olmadığı gibi korkularımızı yenmekte zaman alır.


Günler, aylar belki de yıllar sürebilir ama bir gün korkularınızı yendiğiniz zaman özgür bir insan ve kendinize güvendiğinizi hissetmiş olacaksınız. Asla korkularınızın üstüne gitmekten korkmayın. Korkularımız bizi biz yapan özelliğimizdir.


Her insan da olduğu gibi korkularını yenen insanlar yaptığı her işi cesurlukla yapan kimselerdir.Hayatta her zaman mutlu, huzurlu ve korkularınızı yenebileceğinizi, korkularınızdan rahatça kurtulabildiğinizi asla unutmayınız.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol