Sinem Yazıyoor Editörü

"Kocamı Öldürdüm" Diyen Kadın Yalan Söylemiş

eklendi

Geçtiğimiz günlerde Üsküdar'da Serhat K. isimli şahsın öldürüldüğü haberi alındı. Habere göre tabancayla öldürülen Serhat K.'nın eşine kötü davranmasından dolayı eşinin ailesi tarafından öldürüldüğü belirtiliyor. Serhat K.'nın eşi olay sonrası verdiği ifade de polise eşini ailesinin öldürdüğünü değil, kendisinin öldürdüğünü söylemişti.

Eşini Öldürdü Polise Teslim Oldu

Olay yaşandığı anda Serhat K.'nın eşi, kendisine iyi davranmadığı için eşinle tartışmış ve çıkan tartışma sonrasında eşini öldürdüğünü söyleyerek polise teslim olmuştu. Fakat polis olay yerinde yaptığı araştırmalardan sonra olay anında Serhat K.'nın eşinin ailesinin de orada olduğunu belirlemiş ve olayı daha kapsamlı bir şekilde araştırmaya başlamıştı.

İfade İnandırıcı Bulunmadı

Polis Kader K.'nın verdiği itiraf ifadesini inandırıcı bulmadı ve araştırmaya farklı bir boyut getirdi. Soruşturma kapsamında eşini öldürdüğünü iddia eden eşin erkek kardeşi de göz altına alındı. Şüpheli sıfatıyla alınan erkek kardeşin üzerinden ise olay anında kullanılan silah çıktı ve yaşanan cinayet davasında önemli bir gelişme yaşanmış oldu. Çok yönlü olarak devam eden soruşturma sonucunda iki kardeş adliyeye sevk edildi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol