Sinem Yazıyoor Editörü

Kıvılcım Ural'dan Bomba Etkisi Yaratacak Açıklama

eklendi

Geçtiğimiz günler Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze evliliğinin bitmesindeki en önemli taşlarda olan Kıvılcım Ural önemli açıklamalarda bulundu. 6 yıllık birlikteliği olan çiftin ayrılmasında etkili olan kadın olarak bilinen Kıvılcım Ural önemli açıklamalarda bulundu.

Kıvılcım Ural "Kaan'la evleniyoruz,detayları sorun." dedi. Bu söylemi büyük bir bomba etkisi yarattı. Duman grubunun solisti olan Kaan Tangöze geçtiğimiz aylarda 6 yıllık ilişkisine son vermeye karar vermişlerdi ve boşanmışlardı. Boşanmasına neden olan Kıvılcım Ural ile aşk yaşadıkları iddaa ediliyordu. Boşandıktan sonra Kıvılcım Hanımla birlikte Cihangirde yaşamaya başlamıştı.

Şaşkına Döndüler

Geçtiğimiz günlerde müzikal anlamda aynı sahneyi paylaşarak dikkatleri üstlerine çekmişlerdi. Kıvılcım Ural bir gün önce arkadaşı ile kameralarımıza yakalandı ve şaşkına döndü. Evlilikle alakalı sorulan soruda ise Kıvılcım Ural bombayı patlattı. Ve evlenmeye karar verdiklerini açıkladı. Bu haber magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı.

"Karşıma Çıkmasın"

Seçkin Piriler ise gazetecilerimizin sorusuna Kıvılcım karşıma çıkmasın olarak cevap verdi. İki çocuklu anne Piriler bu duruma çok üzülmüşe benziyor. Kıvılcımı hiç bir yerde görmek istemediğini söylen Seçkin hanımın üzgün olduğu gözlerinden okunuyordu.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol