Sinem Yazıyoor Editörü

Kim Soyundu, Sosyal Medya Yıkıldı

eklendi

Magazin dünyası son dönemlerde yeni bir haberle çalkalanıyor. Aslında bu haberin baş rollerinde yer alan kişi yaptıkları,söyledikleri ve giydikleri ile her zaman adından söz ettirmiş polemik ve skandal kraliçesi olan Kim Kardashian'dır. Kendine has bir vücuda ve giyim tarzına sahip olan Kim bu sefer ise bunların yanı sıra paylaşmış olduğu fotoğraf ile adeta bir deprem etkisi yarattı. 

Aynanın Karşısında Çıplak Pozlar!

Ünlü ikon aynanın karşısına geçerek çırılçıplak bir poz vererek bunu sosyal medya üzerinden sevenleri ile paylaştı. Aslında bunun tohumlarını son dönemde giydikleri ile göz önüne koyan Kim Kardashian ikinci çocuğunu doğurduktan sonra tam 31 kilo vererek bu oldukça özgüvenli hareketi gerçekleştirdi.

Kanye West Kilolarından Memnun Değil!

Bunun üzerine tabi ki de sosyal medyadaki etkisi oldukça büyük oldu. Fotoğrafı paylaştıktan sonra Kim hayranlarına ve sevenlerine bunu sizin için yaptım notunu düştü. Hayatı boyunca hep fazla kilolar ile başı dertte olan Kim artık bunu yıkarak giydiği kıyafetler ile göz önüne seriyor. Son olarak son çıkan söylentilere göre kocası Kanye West'in karısının bu kilo kaybından bile memnun olmadığı, biraz daha kilo vermesi için baskı yaptığı söylentiler arasındadır. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol