Sinem Yazıyoor Editörü

Kim Kardashian Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor

eklendi

Son dönemin belki de en çok konuşulan dünya yıldızı Kim Kardashian oğlunun doğumundan sonra aldığı kilolar yüzünden biraz sıkıntılı günler geçirse de, hamilelik esnasında aldığı kilolardan kurtularak hayranlarının tekrar beğenisini kazanmayı başardı. 

Kardashian Formuna Dönmüş

Kim Kardasihan MTV 2016 müzik ödüllerine kocası Kanye West ile katılırken giydiği cesur ve şık kıyafetler hem hayranlarından hem de modacılardan tam not aldı. Düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Kardashian eski formuna döndüğünü de böylelikle göstermiş oldu. Islak ve dalgalı saçlarıyla ve derin göğüs dekoltesi ile kendisine bakanları hayran bırakan Kim Kardasian oğlu Saint West’in doğumundan sonra aldığı kilolardan ötürü özgüveni kırıldı yorumlarının da yersiz olduğunu göstermiş oldu. 

Giydiği Elbise Çok Açık!

Hayranlarının belki de en çok sevdiği yönü olan vücudunu ifşa etme tarzını çok iyi uygulayan Kim Kardashia yine giydiği omuzları düşük ve derin göğüs dekoltesine eşlik eden uzun bacak yırtmacı ile sevenlerinden bir kez daha tam not almayı başardı. Katıldığı her davette ve ödül töreninde en çok dikkat çeken yıldızlardan biri olmayı başaran Kardashian yine davette aranan ve beğenilen isim oldu. Eşi Kanye West ile birlikte birbirlerine çok yakıştıklarını da belirten hayranları, onları birlikte görmekten son derece mutluluk duyuyor. Kilolarından kurtulmanın sevincini yaşayan Kim Kardashian’ı artık davetlerde ve ödül törenlerinde daha sık görebiliriz. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol