Sinem Yazıyoor Editörü

Kılıçdaroğlu Kendisine Çok Benzeyen Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili Hakkında Konuştu

eklendi

Geçtiğimiz günlerde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun ikizi ile ilgili haber gündemi çalkalamıştı. Milli Eğitim Bakanlığında çalışan Prof. DR Ahmet Emre Bilgili Kemal Kılıçdaroğlu'na o kadar benziyor ki, ikiz kardeş deseydiler inanılırdı. Saç rengi, gözleri, boyu hatta taktığı gözlüğü bile onları bir birine benzetiyor.

Kimse Aradaki Farkı Anlamıyor!

Çoğu kişinin bile ayırmakta zorluk çektiği iki insan yalnız ses tonları ile bir birinden ayrılıyor. Eğer konuşmazlarsa neredeyse kimse kimin Kemal Kılıçdaroğlu, kimin Ahmet Emre Bilgili olduğunu anlamayacak. Görenlerin tekrar dönüp kendisine bakmasından belli ki "ikiz" Ahmet Emre Bilgili rahatsız olmuyor.

Kemal Kılıçdaroğlu İkizi Hakkında Konuştu!

CNN Türk kanalında yayımlanan Tarafsız bölge adlı programa konuk olan Kemal Kılıçdaroğlu bu benzerlikle ilgili kendi yorumlarını yapmış, müthiş bir benzerliğin olduğunu o da kabul etmiştir. Kendisine benzediği için Ahmet Emre Bilgilinin yakın zamanda işsiz kalmayacağını umut eden Kılıçdaroğlu espri bile yapmıştır. "Umarım işsiz kalmaz" diyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu durumu gayet normal karşıladığını belli etmiştir. Böyle bir benzerlik insanların cidden çift yaratılmış olması gerçeğinin altını çiziyor.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol