Sinem Yazıyoor Editörü

Kenan Doğulu İddaaları Yalanladı

eklendi

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile eşi ünlü oyuncu Beren Saat geçtiğimiz günlerde Bodrum'da tatil yaparken basın mensuplarının sorularını yanıtlamış ve bu yanıtlardan dolayı Beren hanım'ın hamile olduğu anlaşılmıştı. 

Basın yayın organları bu haberi böyle işlemiş ve Beren hanım'ın hamile olduğunu takipçilerine duyurmuşlardı. Kısa bir zaman geçmiş olmasına rağmen Kenan Doğulu tarafından bu haberler bugün yalanlandı. Beren hanım ile Bodrum'da tatilimizi sürdürdüğümüz anda bir akşam yemeğinden çıkarken karşılaştığımız magazin muhabirleri bizleri soru yağmuruna tuttular.

Yanlış Anlaşılma Var!

Ben o anda telefonla konuştuğum için muhabir arkadaşın Beren hanım'a yönelttiği ''hamile misiniz?'' tarzındaki bir soruyu ''nasılsınız ?'' olarak anladığımı ve cevaben de ''süper gidiyor'' tarzı bir cevap vermem üzeri yanlış anlaşılma ortaya çıkmıştır. Beren Hanım'ın hamile olduğu iddiaları kesinlikle doğru değildir şeklinde bir açıklamada bulunan Kenan Doğulu, yurt dışında çocuk sahibi olabilmek için tüp bebek tedavisi gördükleri hakkında çıkan söylentileri de kesin bir dilde yalanladı. Şu an için çocuk planlamalarının olmadığını söyleyen Kenan Doğulu, hamilelik gibi bir durum olması durumunda bunu hayranları ile paylaşmaktan çekinmeyecekleri mesajını da vermeyi ihmal etmedi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol