Sinem Yazıyoor Editörü

Kayseri'de Anaokulu Müdürü Ali Derebaşı Okulun İlk Günü İntihar Etti

eklendi

Kayseri'de bir anaokulunda müdürlük yapan Ali Derebaşı, sabahın ilk saatlerinde geldiği okulda kendi odasında asılı halde bulundu. Bir süredir psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen okul müdürünün neden kendini astığı ise yapılan incelemelerin ardından belirlenmesi bekleniyor. 

Karısı FETÖ Operasyonundan Açığa Alınmış!

Eğitim Öğretim'in ilk günü böyle bir eylem yapmasının sebebinin ise eşi Fatma Derebaşı'nın FETO/PDY örgüt üyeliğinden dolayı açığa alınmasından kaynaklanabileceği belirtilen Ali Derebaşı'nın kendisi ile ilgili de soruşturmanın devam ettiği yönünde bilgiler bulunmakta. Odasında kendisini asmadan önce bir not yazan ve ''Ölüm kapıdadır, Ölümün ne zaman geleceği belli değildir.'' şeklinde bir not bulunan müdürün ne anlatmak istediği önümüzdeki günlerde yapılacak soruşturmaların ardından netlik kazanması bekleniyor.

Okulda İnceleme Başlatıldı!

Kayseri Kocasinan Barbaros Anaokulu müdürü Ali Derebaşı'nın intiharı sonrasında kurulan bir heyet okulda incelemelerde bulunurken, okulun öğrencileri de olaydan etkilenmemeleri için birkaç günlüğüne okula gelmemeleri şeklinde yönlendirildi. Okul önünde bilgi almak isteyen velilerin de bu durumdan rahatsızlık duydukları ve inceleme heyetinde bulunan Milli Eğitim Müdürü Ercan Duran ile bu konuyu paylaştıkları ve çözüm bulmasını istedikleri görüldü.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol