Sinem Yazıyoor Editörü

Kartal Anadolu Adalet Sarayına FETÖ Operasyonu

eklendi

Daha öncede operasyon düzenlenen Kartal adalet sarayında bu gün yine hareketli saatler yaşandı. Terör örgütü FETÖ/PYD devam eden soruşturma kapsamında 100’e yakın adliye personelinin gözaltına alınmasına karar verildi. 

Kartal Anadolu Adalet Sarayı'nda çok sayıda polis mensubunun yaptığı operasyon ile 100’e yakın polis gözaltına almak üzere tutuklanmıştır. Olağan üstü hal kanunları kapsamı ile şüpheli görünen ve şüphe içeren kurum ve kuruluştaki kişiler için açıklamasız yapılacak göz altıların olacağı daha önceki haberlerde de belirtilmişti. 

Kartal Anadolu Adalet Sarayına Baskın!

Daha öncede operasyon düzenlenen Kartal Anadolu Adalet Sarayında gözaltı olmamıştı. Farklı birçok ilde Adalet Sarayında gerçekleşen gözaltılar daha önceki haberlerde de duyurulmuştu. İstanbul Anadolu ve Bakırköy adliyelerinde de farklı operasyonlar düzenlenerek gözaltılar yapılmıştı. Hükümetin liderlerinin de açıklaması ile ülkede kargaşa çıkaran ve kamuoyunu kaosa sürükleyecek tüm terör örgütleri ile mücadelenin kararlı bir şekilde devam edeceği belirtilmişti.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol