Sinem Yazıyoor Editörü

Kağıthane'de Erkek Cesedi Bulundu

eklendi

Kağıthane'de geçtiğimiz günlerde inşaat çöplerinin boşaltıldığı büyük bir alanda bulunan erkek cesedi görenleri ürpertti. Civardaki inşaat çöplerinin tamamı Kağıthane'deki çöp alanına dökülüyor. Geçtiğimiz günlerde bu alan 21 yaşında bir erkek cesedi bulundu.

Her zamanki gibi çevredeki inşaat makineleri inşaatlardan çıkan hafriyatları Kağıthane'de Hamidiye Mahallesi Selçuklu Caddesi üzerinde bulunan çöp alanına döküyordu. İnşaat makinesini kullanan şoför ise her zaman yaptığı işi yapmış ve çalıştığı inşaata geri dönmek için hazırlanıyordu. Ancak o gün ilginç bir olay yaşandı ve araç şoförü inşaat çöplerinin içerisinde bir erkek cesedi olduğunu fark etti. Cesedi görür görmez ise polise haber vererek, konu hakkında bilgilendirme yaptı.

Ceset 21 Yaşındaki Bir Erkeğe Ait

Polis ekipleri zaman kaybetmeden olay yerine geldi ve olay yeri ekipleri anında inceleme başlattı. Polis'in yaptığı inceleme ve araştırma sonucunda bulunan cesedin yakınlardaki inşaatlardan birisinde çalışan 21 yaşındaki Veysel Karani Keleşoğlu'na ait olduğunu belirledi. Daha sonrasında ise incelemeler tamamlandı ve ceset otopsi için Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol