Sinem Yazıyoor Editörü

Kadının Karnındaki Devasa Şişlik

eklendi

Rusya da inanılmaz bir olay yaşandı. İlk başlarda sağlıksız bir şekilde kilo aldığını sanan 52 yaşındaki kadın karnındaki şişliğin büyük boyutlara ulaşması ve bununla birlikte yaşamını zorlaştırması üzerine ve evdeki aile sinin ısrarıyla hastaneye gitti.


Hastanede Korkunç Gerçekle Karşılaştı

Kadının karnının büyüklüğüne doktorlar da şaşırdı. Bazı tetkiklerden gecen kadın acı gerçeği öğrendi. Karnında devasa büyüklükte ura rastlandı. Bu urla yaşamasının mümkün olmayacağını düşünen kadına doktorlar yardımcı oldu. Gerekli araştırmalar ve on hazırlık sonucunda müdahaleye karar verildi. 

Doktorlar gerekli müdahaleyi yaptı Kadının haline doktorlar çare buldu. Yapılan ameliyatla karnından 30 kiloluk ur başarılı bir şekilde alındı. Kadının sağlık durumu şu anda çok iyi.Urun 30 kilo olmasının şaşırtıcı olduğunu ve kadının bu durumda yaşamasının bir mucize olduğunu söyleyen doktorlar ameliyatın başarılı geçmesinden de çok mutlular. 

Müdahalenin Ardından Hastanede Kaldı

Müdahalenin ardından 3 ay hastanede kalan kadının durumu düzeldi. Eskiden yapabildiği işleri şu anda yine eskisi gibi yapabiliyor. Daha geç alınsaydı kadının ölümüyle sonuçlanabileceği gerçeği ise hala aklından çıkmıyor ve bazen korkutuyor. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol