Sinem Yazıyoor Editörü

Kaçırıldı Ve 2 Gün Boyunca Tecavüze Uğradı

eklendi

İzmir'in Çiğli ilçesinde bir genç kadını kaçırıp tecavüz ettiği iddia edilen iki kişi yakalandı. Yolda yürüyen vatandaşların bir daireden çığlık sesleri duymasıyla olay ortaya çıktı. Sesleri duyan vatandaşlar polisi aradı. Polis ekipleri olay yerine geldi. Kapıyı açan olmayınca polisler çilingir yardımıyla kapıyı açtılar. Eve giren polisler yarı baygın ve çıplak halde yerde yatan 21 yaşındaki genç kızı buldu. Genç kasının A.A olduğu öğrenildi.

Zanlılar Tespit Edildi!

Hastaneye kaldırılan genç kız ilk ifadesinde 2 kişi tarafından zorla kaçırıldığını ve 2 gün boyunca tecavüze uğradığını söyledi. Araştırma yapan Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği polis ekipleri 2 zanlıyı tespit etti. Daha önce poliste kaydı olan ve işsiz olan Tuncay S. ve kamyon şoförlüğü yapan Abdullah K. olduğu tespit edildi.

Zanlıları Kadın Teşhis Etti!

Yakalanan zanlıları genç kız A.A teşhis etti. Daha sonra mahkemeye çıkarılan 2 zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi. İki zanlının genç kadını zorla kaçırdıkları ve para karşılığı ilişkiye girmek istedikleri öğrenildi. Genç kadının karşı koyması üzerine iki gün boyunca daireye kapatarak tecavüz ettikleri ifade edildi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol