Yaziyoor Yazıyoor Editörü

Justin Bieber’in Saniyede Kazandığı Para Dudak Uçuklattı!

eklendi

Dünya starı olarak tanınan ve yakışıklılığı le tüm genç kızların sevgilisi olan Justin Drew Bieber saniyede, saatte, günde ve ayda ortalama olarak kazanmış olduğu para ile dikkatleri üzerine çekmiş başarılı sanatçılardan bir tanesidir.  

 Justin Drew Bieber başarılı bir şarkıcı olduğu kadar başarılı bir şarkı yazarı da olduğunu biliyor muydunuz? Kariyerinin nasıl başladığına gelinecek olunursa eğer; video paylaşım sitesi olarak sıklıkta kullanılan You Tube kanalında paylaşım yapmış olduğu bir video sayesinde yıldızı parlamış ve 2008 yılında Scoot Braun tardından başarı merdivenlerini çıkabilmesi için büyük bir fırsat verilmiştir.

 Justin Bieber’,n yıldaki ortalama kazancı seksen milyon dolar kadar olduğu haberleri ise gündeme bir bomba gibi düşmüştür. Başarılarının ardı arkası kesilmediği gibi Tüm Dünya’daki ünü sayesinde her ülke de konser veren ünlü sanatçı sempatik davranışları ile de kendisini sevdirmeyi başarmış ünlülerden bir tanesidir.

Bu Ünlü starın gelelim saniyedeki kazancını öğrenmeye Justin Bieber’in saniyede ki kazancı ortalama olarak 2,5 dolardır.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol