Sinem Yazıyoor Editörü

Justin Bieber, Galatasaray Taraftarını Nasıl Mest Etti?

eklendi

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber’in Galatasaray formasıyla verdiği poz, sarı kırmızılı taraftarlarının büyük ilgisini topladı. 

Sürekli Gündemde

Oyuncu ve şarkı yazarı olan Kanadalı Bieber, daha çok küçük yaşlarda kendi yazdığı ve söylediği şarkılarla gündeme gelerek tüm dünyada tanınarak özellikle gençler arasında her daim adından söz ettirmeyi başardı. Yaptığı her iş ve birlikte olduğu tüm ilişkileriyle de gündemde kalmaya devam etti. 

Justin Bieber Galatasaray Formasıyla

Hayranlarının yakın takibe aldığı Justin Bieber’in Galatasaray forması ile poz vermesi özellikle sarı kırmızılı taraftarlar için çok mutluluk verici oldu. Bieber’in alışveriş yaptığı bir mağazada objektiflere, Galatasaray forması ile poz vermesi sonrasında, verdiği poz sevenleri tarafından çok kısa sürede twitter’da paylaşılarak rekor düzeye geldi. Bu paylaşımlar sonrasında onu Galatasaray formasıyla gören Taraftarlar kelimenin tam anlamıyla mest oldular. 

"Şampiyon Galatasaray" Diye Bağırdı

Dünyanın tanınmış en ünlü pop yıldızlarından biri olan Bieber’in sarı kırmızılı forma ile kameralara neşeli poz vermesi ve hemen bu pozun ardından “Şampiyon Galatasaray” diye bağırması ve formayı sallayarak yerinden zıplaması dikkat çekiciydi. Bu poz ve hareket sonrasında onu elinde forma ile görenler, kendisinin de Galatasaray taraftarı olduğu yönünde birleştiler.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol