Sinem Yazıyoor Editörü

Jelena Karleusa Fenerbahçe’yle Dalga Geçti

eklendi

Fenerbahçe’nin yakın zamanda Hello Kitty markasıyla yaptığı sponsorluk anlaşması sosyal medyada oldukça büyük bir yankı uyandırdı. Sosyal medyada bazı kesimlerce desteklenen anlaşma bazı kesimlerce oldukça büyük bir alay konusu oldu.

Paylaştığı Fotoğraf ile Dalga Geçti!

Özellikle rakip takımların taraftarları tarafından yapılan capsler oldukça popülerleşti. Bu anlaşmayla ilgili Aziz Yıldırım’ın yaptığı açıklamada daha önce AC Milan kulübüyle de anlaşma yapan Hello Kitty markasının ikinci olarak Fenerbahçe ile yapmak istediklerini belirtmiştir. Ayrıca Aziz Yıldırım bu anlaşmanın kadın ve çocukların ilgisini çekmek için yaptıklarını belirtmiştir. Sosyal medyada dalga konusu olan sponsorluk anlaşmasına Beşiktaşlı futbolcu Dusco Tosic’in eşi Jelena Karleusa da paylaştığı fotoğrafla bu anlaşmayla dalga geçmiştir. Ünlü şarkıcı yapılan anlaşmaya gönderme yaparak paylaştığı yüzünün yarısı kapalı fotoğrafında Fenerbahçe ile dalga geçmiştir.

Herkes Yengeyi Destekledi!

Bu paylaşımın üzerine Beşiktaş taraftarları yenge olarak adlandırdıkları güzel şarkıcının paylaşımının altına birçok yorum yapmışlardır. Yorumların çoğu Karleusa’yı destekler niteliktedir. Beşiktaşlı taraftarların özellikle gol benzetmesi yapılarak Fenerbahçe’ye bulunduğu göndermenin yerinde olduğunu dile getirmişlerdir. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol