Sinem Yazıyoor Editörü

İzdivaç Programında Kendisine Uygun Bir Eş Arayan Caner Hastanelik Oldu

eklendi

Televizyon dünyasında isminde sıklıkla bahsedilen Caner, uzun süredir ekranlarda bulunmuyordu. Caner, kısa süre önce ATV ekranlarında yayınlanan ve Esra Erol'un sunduğu programda boy göstermeye başlamıştı. Kendisine gelen taliplerini karşılayan ve kendisine uygun bir eş adayı arayan Caner, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastanelik oldu.

Yayında Rahatsızlandı

Caner, Esra Erol'un sunduğu ve hafta içi her gün katıldığı programın dünkü yayınında rahatsızlık geçirdiği gün, programa neden katılamadığını izleyicilere anlattı. Yayına telefon ile canlı bağlantı yapan Caner, midesinden bir rahatsızlık geçirdiğini ve bu nedenle programa katılamadığını anlattı.

Canlı Yayına Bağlandı ve Başından Geçen Rahatsızlığı Anlattı

Caner Toygar uzun süredir televizyon kanallarında görünmüyordu. Ancak kısa bir süre önce ATV ekranlarında yayınlanan evlendirme programına çıkıyor ve kendisi için uygun eş arıyordu. Caner Toygar, rahatsızlanarak kaldırıldığı hastaneden canlı yayına bağlanarak başına gelen rahatsızlığı izleyicilerle paylaştı. Caner Toygar, midesinden rahatsızlandığını ve bu nedenle kendisini kötü hissettiğini söyleyerek apar topar hastaneye kaldırıldığını söyleyerek, bu nedenle birkaç gün televizyon programına katılamayacağını açık bir şekilde ifade etti.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol