Sinem Yazıyoor Editörü

İzdivaç Programı Sunucusuna Eşinden Anlamlı Hediye

eklendi

Ekranların sevilen yüzü Zuhal Topal, doğum günü sebebiyle eşinden sürpriz bir hediye aldı. Korhan Saygıner, eşinin doğum gününü instagram hesabından kutladı. Mutlu birlikteliklerinin meyvesi olan minik kızları Lina'yla birlikte çektirdikleri aile fotoğrafını paylaşan Korhan Saygıner, Zuhal Topal'a hitaben; "Bugün günlerden senin doğduğun gün annemiz, canımız... Temiz kalbinle, güler yüzünle bizim ışığımız oldun. Birlikte daha nice seneler geçirmemiz dileğiyle seni çok seviyoruz." cümlelerini paylaştı. 

Sosyal Medyadan Anlamlı Mesaj

Mutlu birlikteliklerinin meyvesi olan minik kızları Lina'yla birlikte çektirdikleri aile fotoğrafını paylaşan Korhan Saygıner, Zuhal Topal'a hitaben; "Bugün günlerden senin doğduğun gün annemiz, canımız... Temiz kalbinle, güler yüzünle bizim ışığımız oldun. Birlikte daha nice seneler geçirmemiz dileğiyle seni çok seviyoruz." cümlelerini paylaştı. 

Zuhal Topal Kimdir

Zuhal Topal son zamanlarda sunduğu izdivaç programıyla tanınmaktadır. Sunuculuk, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır. 2008 yılında evlendiği müzisyen ve şarkıcı Korhan Saygıner'le olan birlikteliklerinden Lina adında bir kızları vardır. Zuhal Topal'ın TV ekranlarıyla ilk tanışması ise 1994 yılında Palavra Aşklar dizisiyle oldu.

Eğimi ise Ardahan Üniversitesinde iç mimarlık kazanmasına rağmen yetenek sınavıyla kazandığı tiyatro bölümüne devam etti. Çeşitli dizilerde başrol oyunculuğu yapmakla birlikte birçok reklam filminde ve çeşitli organizasyonlarda yer almıştır. İlk başrol dizisi ise konservatuvarın son sınıfındayken oynadığı "Sevda Kondu" isimli dizidir. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol