Sinem Yazıyoor Editörü

İtalyan Mahkemesinden Akıl Almaz Açıklama

eklendi

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile oldukça dikkatleri üzerine çeken İtalyan Mahkemesi, Kamusal alanda yapılan mastürbasyonun suç olmadığını açıkladı. İtalya'da yüksek yargı kurulu olan Yargıtay, kamusal alanda mastürbasyon yaptığı gerekçe gösterilerek hapse atılmış birinin suç işlemediğini belirterek serbest bırakılmasını öngördü. 

Sosyal Medyada Tepki Gördü!

Havanın karanlık olduğunu ve kimsenin onu görmediğini iddia ederek itiraz eden şüpheli, Yargıtay'a giden kararla sadece para cezasına çarptırılarak serbest bırakılması kararına varıldı. Bu para cezası miktarını ise valiliğin belirlemesi bekleniyor. Sosyal medyada çok sayıda tepki alan bu olay birçok dünyaca ünlü gazete tarafından da yayınlandı. Daha öncede bu olayla karşılaşmış olan şüpheli Pietro L. geçen sene de mastürbasyon yaptığı için 3 ay hapis yatmış ve 3420 Euro para cezasına çarptırılmıştı. Bu sene de aynı şey olduğu için karara itiraz edip hapis yatmaktan kurtulmuştur. 

Kamusal Alanda Mastürbasyon Yapmak Suç Değil!

Birçok kişi tarafından tepki alan mahkeme, Kamusal alanda mastürbasyon yapmanın bir suç teşkil etmediğini söylemiştir. 1947 doğumlu olan bu şüphelinin akıl sağlığının bozuk olduğu düşünülüyor. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol