Sinem Yazıyoor Editörü

İstanbul'da Ücretsiz Ulaşım

eklendi

Kurban bayramının yaklaşması ile birçok kişi memleketine gitmek için veya akrabalarını ziyaret etmek için İstanbul'da otoyolları kullanacak. Bu nedenle İstanbul Büyük Şehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada bayram boyunca bu otoyolların ücretsiz olacağı belirtildi.

Otoyollar ve Köprüler Bayram Boyu Ücretsiz!

Birçok kişinin yüzünü güldürmüş olan bu haber ile bir süre size ücretsiz ulaşım sağlanacaktır. Karayolları genel müdürlüğü dahilinde olan bu otoyollar ile köprülerden geçiş ücretsiz olarak yapılacaktır. Bunlara ek olarak bu indirime Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Osmangazi köprüsünün dahil olmadığını da açıklamıştır. Bu iki köprü dışındaki bütün köprülerden ücretsiz geçiş imkanınız bayram boyunca olacaktır.

Bu Uygulama Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Uygulama 19 Eylül Pazartesi saat 07.00'a kadar devam edecek ve Fatih Sultan Mehmet köprüsü ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü dahil olarak otoyollardan hiç ücret alınmayacaktır. Bu gece yarısı başlayacak olan bu uygulamanın bayram bitimine kadar sürmesi oldukça uzun bir süre köprülerin ve yolların ücretsiz olarak kullanılmasına olanak verecektir. Sadece 2 köprüden ücret alınması dolayısıyla diğer köprülerde yoğunlu olabileceğini düşünen belediye vatandaşı bu konuda uyarmıştır.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol