Sinem Yazıyoor Editörü

İş Adamı Ahmet Küçükbay, Gülen İçin Köşk Almış

eklendi

15 Temmuz günü Türk demokrasi tarihine kara bir leke sürmeye çalışan ve halkın tepkisi ve karşı koymasıyla bu hain darbe girişiminin engellenmesi amaçlananın aksine tam bir demokrasi ve birlik beraberlik örneği olmayı başarmıştır. 

Hain darbe planlamasını yapan Fethullahçı terör örgütü elebaşı ve örgüt bünyesinde bulunan kişilerin tutuklanma işlemleri halen daha sürüyor. Örgüt liderinin iadesi için Amerika Birleşik Devletleri ile gerekli bürokrasiyi yürüten yetkililer, kanuni sınırlar içerisinde kalarak Ülke sınırları içerisinde yapılanan örgüt personelini yargıya intikal ettirmeyi sürdürüyor.

Mal Varlıklarına El Konuldu!

Bu örgütün üyesi olan ve organizasyon şemasında yer alan asker polis yönetici hakim savcı ve iş adamları da bu süreçte yargılanıyorlar. Bu yargılama sürecinde ünlü iş adamlarının da mal varlıklarına el konulmuş durumda.

Köşk Almış!

Bu iş adamlarının başında bulunan ünlü iş adamı Ahmet Küçükbay da bulunmakta. Küçükbay'ın, Fetullah Gülen için bir köşk aldığı iddaa ediliyor. Darbe girişimi sonrası tutuklanan Ahmet Küçükbay, fethullahçı terör örgütünün finans kaynaklarının sağlanmasında rol aldığı iddiasıyla yargılanıyor. Ünlü iş adamının İzmir de bulunan fabrikalarına ve işletmelerine de el konulduğu bilinmekte. Örgütün finans kaynaklarının kurutulması bu ve bunun gibi hamleler ile yürütülmeye devam ediyor. Bu şekilde devam etmesi planlanan operasyonlarla da başarıya ulaşana kadar devam edilmesi ve bu hain terör örgütünün çökertilmesi amaçlanıyor.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol