Sinem Yazıyoor Editörü

Iphone 7 Plus En İlginç Özellikleri

eklendi

Dünyanın en çok satılan akıllı telefon markalarından dolan İphone, son bombası olan Iphone ve İphone7 Plus'u dün gerçekleştirdikleri bir lansman toplantısı ile tanıttı. Uzun zamandır yeni segment bir telefon tanıtmayan ve daha önce çıkarılan serilerin iyileştirilmesi ile piyasaya sürülen cihazlardan farklı olarak tasarlanan Iphone 7 serisi bundan önceki tüm telefonları unutturacağa benziyor. 

Ses İyileştirmeleri!

Birçok yenilikleri de yanında getiren İphone 7 bu zamana kadar üretilen tüm akıllı cihazlardan daha üstün bir işlemciye sahip. Bu telefonda en çok beğendiğimiz özelliklerde ilk sıraya bunu koyuyoruz. Sonrasında İphone kullanıcılarının yıllardır bekledikleri ses iyileştirmeleri bu cihazlar ile yapılmış görülüyor.

Su Geçirmemezlik Özelliği!

Çift hoparlör ile daha güçlü ve daha net bir ses seçeneği sunulması bu özelliğin ikici sıraya konulmasını anlamını taşıyor. Üçüncü olarak ise çift kamera özelliği. İphone cihazlarda ilk kez kullanılan bu özellik ile daha net fotoğraf çekilmesi ve zoom özellikleri öne çıkarılmış. Dördüncü olarak da kablosuz tasarlanan telefon kulaklıkları çok şık ve opsiyonel bir kullanım olanağı sunuyor. Böyle bir telefondan da böyle bir teknoloji beklenirdi denilebilecek bu özellik değerlendirmemizin dördüncü sırasında. Beşinci ve son olarak da su geçirmemezlik özelliği ile daha korunaklı bir cihaz sunulmuş olması. Yağmurlu havalarda bozulan İphone'lara artık bir son verecek bu uygulama ile değerlendirmemizi noktalıyoruz.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol