Sinem Yazıyoor Editörü

İphone 6 Patlayan Şahsın Cebinde Büyük Delik Açıldı

eklendi

Uzun süredir gündemde Galaxy Note 7'nin patlama haberleri gündemdeydi ancak bu haberlerin kesilmesinin ardından şimdi de İphone modellerinde benzer sorunlar ve patlamalar yaşanmaya başladı.

Galaxy 7'den Sonra Iphone

Bilindiği gibi Galaxy 7 modellerinde sürekli olarak patlama haberleri gelmişti ve firma bunun üzerine sorun yaşayan tüm cihaz sahiplerinin telefonlarını yenilemeye başlamıştı. Aynı durum şimdi de firmanın en önemli rakiplerinden birisi olan İphone modellerinde yaşanmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde İphone 7 modeli bir telefon kargo uçağında patlamıştı, şimdi de bir öğrencinin kullandığı İphone 6 Plus marka bir telefonun patladığı haberi geldi.

Sınıfın Ortasında Patladı

Telefon sahibi patlama öncesinde büyük bir duman gördüğünü ve durumun kendi telefonundan kaynaklandığını tespit etmiş ancak oldukça ısınan telefon ancak patlamadan sonra çıkarılabilmiş. Bütün sınıfı şaşkına çeviren olay sonrası telefonun sahibi olan öğrenci büyük şok yaşamış. Telefonun ya bir sorundan dolayı patladığı, ya da telefon sahibinin üzerine oturması sonucunda patladığı düşünülüyor. Konuyla ilgili Apple şirketi yorum yapmayı reddetse de konunun araştırılacağını açıkladı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol