Sinem Yazıyoor Editörü

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

eklendi

Son yılların gözde sosyal ağlarından biri olan İnstagram fotoğraf sevdalıları tarafından çok tercih edilmekte. Her gün geçmekte olduğunuz yerde bile ilginç bir olaya, pozisyona rastlamak mümkün olduğunda, enteresan bulunan anların anında fotoğraflanarak birileriyle hatta daha ileri gidip binlerce kişiyle paylaşma isteği duyuluyor.


Bunca sevilesine karşın zaman içinde ücretsiz bir sosyal ağ olan İnstagram hesabını silmek isteyenler de çıkabilmekte. Böyle bir isteği olanlar için İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur? sorusuna cevap arayacağız.

Hesap silmektense hesap dondurmak daha avantajlı olmaktadır.2015 yılında gelen hesap dondurma işleminin bilgisayar üzerinden yapılması önerilmekte.


“https://instagram.com/accounts/edit/” veya “https://instagram.com/accounts/remove/request/temporary/” adlı adrese tıkladığınızda hesabı neden kapatmak istediğiniz sorulacak. Seçeneklerden birini işaretleyip “Gönder” tuşuna basın. Yanlışlıkla hesabınızın silinmemesi için yönlendiricileri iyi okumalısınız. Dondurulan bir hesaba yeniden girmek istediğinizde en az 24 saat beklenmesi gerekecektir. Hesabın geri alınması mobil uygulamadan yapılmalıdır.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol