Sinem Yazıyoor Editörü

İngiliz Vekil’in Temel İçgüdü Benzerliği

eklendi

1992 yılında çıkan Temel İçgüdü filminde birçok kişinin aklına kazınan Sharon Stone’nun oturuş sahnesi yıllardır konuşulmaktadır. Günümüzde de birçok alanda hala konuşulan ve sosyal medyada tartışma konusu olan bu sahne bir İngiliz vekile benzetme kaynağı olmuştur. Geçenlerde yapılan İngiliz meclis toplantısında bu sahneye benzer görüntüler çekildi. 

Bacaklarını Kapatmaya Çalıştı Olmadı!

Konuşma yapan İngiliz vekilini kameraya alırlarken vekilin arkasında oturan bir başka bayan vekil kameranın kendisine odaklandığını fark ettikten sonra birçok şekilde bacaklarını kapatmaya çalışmıştır. Bayan vekil öncelikle elindeki dosyayla kapatmaya çalışmış daha sonra ise eteğini düzeltmiştir. Bu vekilin adı Lucy Frazer’dır.

Temel İç Güdü Gibi!

Bayan Frazer’ın eteğini kapatma çabaları sonucunda ortaya çıkan pozlar Temel İçgüdü filmindeki Sharon Stone’un oturuşuna benzetilmiştir. Bu pozlar üzerine yapılan yorumlarda Frazer’ın Sharon Stone’a benzediğini ve Temel İçgüdü 3 filminde oynayabileceğini düşünenler olmuştur. Sosyal medyada olay yaratan bu konu birçok kişi için dalga konusu olmuştur. Özellikle Twitter üzerinden yapılan bu yorumlar Lucy Frazer’ın filmin 3. Serisine girmesi gerektiği üzerine yoğunlaşmıştır. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol