Sinem Yazıyoor Editörü

'incir.com'' Şirketi Bugün İflasını İstedi.

eklendi

Farklı bir internet deneyimi olarak kurulan ve kullanıcıların internet üzerinden kendi mağazalarını açmasını sağlayan incir. com, ilk kurulduğu yıllarda amacı dahilinde büyüme gerçekleştirmeyi başarmış ve Türkiye'nin en hızlı büyüyen kurumları arasında yer alıyordu. Yaklaşık 35 bin kullanıcısı bulunan şirketin bugün ki hali ise içler acısı durumda. 

Sebep Yanlış İşletme Politikaları

Zaman içerisinde uygulanan yanlış işletme politikaları ile sürekli bir düşüş içinde bulunan şirket, bugün iflas talebi başvurusu yaptı. Konu ile ilgili açıklama yapan şirketin yönetim kurulu başkanı Yusuf Yıldırım, ''büyük hedefler ile kurduğumuz şirketin bugün içinde bulunduğu durum gerçekten de çok üzücü. Çünkü bugün iflas talebinde bulunacağız fakat daha da üzücü olan ise bu başvuruyu yapabilecek kadar bile paramızın kalmadığıdır. ''şeklinde bir açıklamada bulundu.

Darbe Girişimi Etkiledi

15 Temmuz darbe girişimi ile kendilerinin çok olumsuz etkilendiklerini ve müşterilerinin siparişlerini dahi yerine getiremediklerini aktaran Yıldırım, kendilerinden yaklaşık 500 kişinin ürün siparişinde bulunduğunu ve bu kişilerin mağduriyetleri için çözüm aradıklarını belirtti. 

Kötü Gidişata Nasıl Başlandı?

İlk kurulduğu anlarda ülkenin en ünlü iş adamlarının hissedarı oldukları şirket, kötü gidişatına hissedarların hisselerini satmaları ile başlamıştı. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol