Sinem Yazıyoor Editörü

İkizler İçin Velayet Davası Açıldı

eklendi

Gazeteci ve televizyoncu kimliğiyle tanınan Reha Muhtar 1983 yılında bir gazeteci ile evlenmiş ve beş yıl evli kalmıştı. 2001 yılında Nilüfer’le yaşadığı ve magazinlere konu olan aşkı 2003 yılına kadar sürmüştü. Sevilen ses sanatçısı Nilüfer’in kızı Ayşe Nazlı’ya da iyi bir manevi baba olmuştu. 2006 yılında şarkıcı Gülşen’le bir yıla yakın birliktelik yaşayan Reha Muhtar 2008 yılında da tiyatrocu ve dizi oyuncusu olan Deniz Uğur ile birliktelik yaşamıştı. 

Deniz Uğur ile üç yıl kadar süren birlikteliğinden 2009’da ikiz çocukları dünyaya gelmişti. Ayrılıklarının ardından kendi aralarında bir anlaşmaya varılmış, bir protokol hazırlamış ve ikizlerin 18 yaşına gelinceye kadar Reha Muhtar’ın İstanbul-Baltalimanı’nda bulunan yalısında kalmasına, Deniz Uğur’un da çocuklarını haftada 6 gün yalıya gelerek görebileceğine, 2 gün de yalıda kalabileceğine karar vermişlerdi.

Velayet Davası Krizi!

Reha Muhtar son olarak Oya Germen ile birlikte yaşamaya başlamıştı. Oya Germen Baltalimanı’ndaki yalıya taşındıktan sonra Reha Muhtar, Deniz Uğur’un ikizlerin olduğu yalıya alınmasına izin vermemişti. Bu sebeple yalıdan ayrılan Deniz Uğur ikizlerini velayetini kendi üzerine alabilmek için dava açtı.

30 Bin Liralık Nafaka!

Deniz Uğur açtığı davada önceki protokolün değiştirilmesi, ikizlerin kendisine verilmesi ve her iki çocuk için 30 bin liralık nafaka istedi.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol